Vintage en techniek beurs

Vintage en techniek beurs

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

28 feb 2026, 08:30 - 17:00
Kon. Julianalaan 10, 7711 KK Nieuwleusen, Nederland

Contactpersoon

Vintage en TechniekNL

#111123
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspuntdalfsen.nl/o/Vintage-en-TechniekNL/activiteiten/Vintage-en-techniek-beurs/111123 om je aan te melden

Dé beurs voor verzamelaars en liefhebbers van oude techniek.

De 3e editie van de vintage en techniek beurs wordt weer groots opgezet. 2000m2 en 500m stands vol met afspeelapparatuur en geluidsdragers, technische apparatuur, meettoestellen, optische apparatuur en aanverwante artikelen. Er zijn verschillende workshops en demonstraties waaronder een live opname van een grammofoonplaat.


Voor het mogelijk maken van deze beurs zoeken wij ondersteuning voor kassabezetting en toegangscontrole.


Alle werkzaamheden en tijden worden in onderling overleg verdeeld.

Uiteraard kunnen vrijwilligers de hele dag gratis gebruik maken van eten en drinken bij de horecapunten en kunnen zij zelf de beurs bezoeken. Een mooie kans om deze unieke beurs te bezoeken.

Gerelateerd aan

Evenement & festival
Ondersteunend werk
Sociaal contact
Elektronica
Kunst & cultuur
Ouderen
Sport & Recreatie
Industrie, innovatie en infrastructuur
Verantwoorde consumptie en productie

Hoe kom ik er?

Over Vintage en TechniekNL

Jaarlijks internationaal evenement op het gebied van vintage en techniek. 120 standhouders (500 meter) presenteren hun vaak historische apparaten en er zijn demonstraties en workshops.

Bekijk meer activiteiten van Vintage en TechniekNL

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

28 feb 2026, 08:30 - 17:00
Kon. Julianalaan 10, 7711 KK Nieuwleusen, Nederland

Contactpersoon