Hersenstichting zoekt collectanten

Praktische informatie
Vacature • Project (Tijdelijk)
Contactpersoon
Joke Berendsen
Voorwaarden
#118580
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspuntdalfsen.nl/o/Hersenstichting/activiteiten/Hersenstichting-zoekt-collectanten/118580 om je aan te melden
Hersenstichting zoekt voor de collecteweek eind januari 2027 collectanten in de hele gemeente Dalfsen. Het gaat om een uurtje of twee collecteren in eigen buurt
Van maandag 25 januari tot en met zaterdag 30 januari 2027 gaan duizenden collectanten met de collectebus of het QR Collectebord langs de deuren in Nederland én collecteren veel mensen online voor de Hersenstichting. Samen zetten we ons in voor gezonde hersenen voor iedereen.
Met het geld onze collectanten ophalen, financieren wij belangrijk onderzoek en baanbrekende innovaties. Zo vinden we steeds meer oplossingen om de hersenen gezond te houden, beter te behandelen en mensen met een hersenaandoening te helpen mee te doen in de maatschappij.
Over Hersenstichting
De Hersenstichting gelooft dat iedereen zoveel mogelijk uit het leven moet kunnen halen. Wie je ook bent. Welke hersenaandoening je ook hebt.
Meer dan 4 miljoen Nederlanders hebben een hersenaandoening. Van dementie, de ziekte van Parkinson, een beroerte, depressie en migraine tot hersenletsel na een ongeluk. We vinden steeds meer oplossingen om de hersenen gezond te kunnen houden, beter te behandelen en mensen met een hersenaandoening helpen mee te doen in de maatschappij.
Om dat te bereiken, werken we samen met onderzoekers, professionals, patiënten en het publiek. Met elkaar hebben we één doel voor ogen: gezonde hersenen voor iedereen. Dat is waar we voor staan.
Aanmeldingen sluiten over 8 maanden.
